Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

11 te arrestuar

Merrnin vajza nga Shqipëria dhe i shfrytëzonin për prostitucion, goditet rrjeti kriminal në Itali, në pranga 11 persona

Një operacion i madh është zhvilluar në Itali, ku kanë rënë në pranga 11 persona për rrjetin e prostitucionit. Mediat italiane bëjnë me dije se...

I dënuar më parë, vjedhje dhe armë të ftohra, arrestohen 11 persona në Tiranë (DETAJE)

11 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë shtetasi K. B(M)., 26 vjeç, pasi...

Zbardhet biseda e mafiozëve italianë: Do shkoj në Shqipëri por s’ka shumë, e kanë djegur (11 të arrestuar)

Policia Italiane ka arrestuar 11 persona në kuadër të operacionit të koduar “Delja e Zezë”, duke shkatërruar rrjetin e trafikut të drogës që fitonte...

Spanjë, goditet banda e prodhimit dhe trafikut ndërkombëtar, në pranga 3 shqiptarë

Policia Spanjolle ka finalizuar operacionin e koduar “Monteolivo” dhe ka goditur një bandë të prodhimit dhe trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. ...

Lajmet e fundit