Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

11 shkurt

Klevis Balliu: Nesër fillon revolucioni pa afat mbarimi

Ish-deputeti i Partisë Demokratike thotë tubimi anti-qeveritar i opozitës, që do të mbahet ditën e nesërme, është në revolucion dhe jo protestë. Balliu ka deklaruar...

Mesazhi i fortë i Metës një ditë para protestës: Populli ka vendosur që Edi Rama të largohet, u provua botërisht se është mafioz

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një deklaratë për media një ditë para protestës së 11 shkurtit, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama...

Analisti bën deklaratën e fortë: I vetmi rezultat që pret Berisha nga protesta, është të ketë 1 apo 2 viktima

Analisti Genc Burimi analizoi protestën që pritet të mbahet në 11 shkurt nga opozita në Tiranë. Gjatë fjalës së tij në “Euronews Albania”, Burimi bëri...

Protesta në 11 shkurt, PD njofton policinë: Do jenë 80 deri në 100 mijë persona

Partia Demokratike e drejtuar nga Sali Berisha ka vënë në dijeni Policinë e Tiranës për protestën që pritet të organizojë ditën e shtunë, më...

Meta publikon spotin e protestës dhe bën thirrje: Të gjithë më 11 shkurt para Kryeministrisë!

Kryetari i Partisë së Lirisë lir Meta, ka publikuar pak më parë spotin e protests së 11 shkurtit, e cila është iniciuar nga opozita....

Meta takim me qytetarët në Tiranë: Ndryshimi dhe fitorja fillojnë nga protesta historike e 11 shkurtit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është takuar pasditen e sotme me strukturat e PL në Tiranë. Ai thotë se ka vënë re...

Berisha thirrje: Të bashkohemi më 11 shkurt, Rama të largohet një orë e më parë ose shqiptarët do ta hedhin në Lanë!

Kryetari i Partisë Demokratike,  Sali Berisha  ka mbledhur mbrëmjen e sotme në selinë blu, drejtuesit politikë dhe drejtuesit e qarqeve për të diskutuar në...

Sali Berisha fton shqiptarët në protestë: Më 11 shkurt vërshoni drejt Tiranës!

Opozita do të protestojë në Tiranë më 11 shkurt. Vendimi është njoftuar mbrëmjen e kësaj të marte nga ish-kryeministri Sali Berisha në mbledhjen e...

Lajmet e fundit