Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

106-vjecari

Votues që nga koha e Fan Nolit, 106-vjeçari është votuesi më i vjetër në zgjedhjet parlamentare 2021

Në orën 07:00 të mëngjesit të kësaj të diele shqiptarët iu drejtuan kutive të votimit, duke votuar për partinë dhe kandidatin e tyre të...

Lajmet e fundit