Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

100 milione euro

Paketa e re antikrizë, qeveria do shpërndajë 120 milionë dollarë

  Ndërsa Qeveria përmend prej disa muajsh Paketën e Rezistencës Sociale ndaj Pasojave të Krizës, për herë të parë është zbardhur edhe shuma që Qeveria...

Përballja me Covid, Manastirliu: 100 milionë euro në dispozicion për pandeminë, deri në dhjetorit presim dhe 1.3 milionë vaksina

Në këtë pjesë të dytë të seancës minsitrat po i përgjigjen pyetjeve të deputetëve. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu po i përgjigjet pyetjes për...


Lajmet e fundit