Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

10 ton droge

Kush e DEKONSPIROI mega-aksionin e Policisë, prokurori që i nisi videon Berishës (EMRI)

Ende pa përfunduar mega-aksioni i policisë në fshatin Babicë të Vogël në Vlorë, një prej prokurorëve të ndodhur në vendngjarje e ka dekonspiruar operacionin...

Mbi 1 vit hetim nga Krimet e Rënda për mega aksionin në Babicë. Pse u nxorr jashtë ‘loje’ Policia e Shtetit

Më shumë se 1 vit hetime intensive nga Prokuroria e Krimeve të Rënda në bashkëpunim me palën italiane, janë konkretizuar sot në një mega...

Ç’po ndodh në Vlorë? Super-aksion i policisë: Kapen 10 ton drogë, disa të arrestuar (DETAJET)

Një mega aksion i Policisë së Vlorës në bashkëpunim me Renea, DPPSH dhe FNSH është duke u zhvilluar në Babicë të Vogël në Vlorë,...

Kapen 10 TON drogë në Vlorë. Ja se kujt iu gjetën në vilë (Emri-Video)

Qytetari dixhital denoncon! “Mirëmbrëma doktorr Në Babicë e vogël sapo është kapur rreth 10 ton drogë Në shtëpinë Armand Koçerri mik i Habilajve....

10 ton drogë drejt Italisë, Krimet e Rënda japin masën për 10 doganierë e oficerë policie

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka shqyrtuar sot apelin e 10 prej doganierëve e punonjësve të policisë, të arrestuar në kuadër të...

10 ton kanabis shqiptar në Itali vetëm gjatë 2016-ës

Plot 10 ton kanabis sativa kanë mbërritur në Itali nga Shqipëria përgjatë vitit 2016. Ky është bilanci i autoriteteve italiane të...

Lajmet e fundit