Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

10 mije euro

Krimet e Rënda e dënuan me 10 vite burg, prangoset Alfred Mikeli: “I forti” që u dha 10.000 euro efektivëve të Operacionales, ata “humbën...

Alfred Mikeli, një 45 vjeçar nga Tirana, është arrestuar nga Policia në fshatin Qerret të Kavajës, shkruan newsbomb.al. Ky shtetas është dënuar me 10...

“10 mijë euro nëse do të shohësh fëmijët”, gruaja shqiptare e martuar në Kosovë merr dy vajzat dhe largohet nga bashkëshorti

Një grua shqiptare e martuar në Kosovë ka marrë dy fëmijët dhe është larguar nga Kosova drejt Shqipërisë. Mediat kosovare bëjnë me dije se burri...

Deputeti i LSI “hap thesin”: Premio 10.000 euro për futbollistët e Vllaznisë, në sfidën me qipriotët e Limasol

Agron Çela, deputet i zgjedhur i LSI në zgjedhjet e 25 prillit, ka hapur thesin për lojtarët e Vllaznisë të cilët sot përballen me...

‘Çmimi Kadare 2019’, kush është fituesi i 10 mijë eurove

“Ditët Letrare të Razmës“, të organizuara nga Instituti Europian “Pashko”, kanë kulmuar me dhënien e “Çmimit Kadare 2019”, në Letërsi. Për këtë vit fitues...

I mori 10 mijë euro për licensën e mësueses dhe për të drejtën e studimi të të birit, arrestohet 49-vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës ka arrestuar një person dhe ka procdeuar dy të tjerë në përfundim të operacionit 'Premtimi'. Specialistët e Seksionit...

Kalojnë fusha, male e lumenj në shi e në diell, sirianët paguajnë 10 mijë euro për të ardhur në Shqipëri, ‘askush nuk do të...

“Askush nuk do te qëndrojë në Shqipëri, e kemi thjesht një rrugëkalim. Kemi paguar shumë për të shkuar në Evropë”, janë fjalët e sirianes...

Lajmet e fundit