Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

1 vjetor i lidhjes

“Më ka bërë të kuptoj se vlej” Adriana Matoshi feston 1 vjetorin e lidhjes me futbollistin 19 vite më të vogël: Jemi shembulli më...

Aktorja dhe njëherazi dhe deputetja e Parlamentit të Kosovës, Adriana Matoshi para pak kohësh “u kryqëzua” nga mediat për lidhjen e saj me futbollistin...

Lajmet e fundit