Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

1 qershori

“Dita e yjeve më të bukur të kësaj tokë”, Berisha uron fëmijët për festën e 1 Qershorit

Ish-kryeminstri Sali Berisha uron fëmijët për festën e 1 Qershorit. Ai ka shpërndarë një foto të disa fëmijëve dhe e quan ditën e sotme...

“Është detyra jonë t’i mbrojmë”, Nano uron fëmijët për 1 Qershorin

Drejtori i Policisë Gledis Nano, ka uruar këtë të mërkurë fëmijët për festën e 1 Qershorit. Ai thotë se është detyrë e autoriteteve dhe...

Yuri Kim uron fëmijët për 1 Qershorin: Po punojmë fort që e ardhmja juaj të jetë më e ndritshme se e jona

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim,  ka uruar fëmijët shqiptarë për festën e 1 Qershorit. Përmes disa fotove mes tyre, Yuri Kim shkruan se prindërit punojnë...

Njohja e patentave shqiptare në Gjermani, ambasada gjermane zbardh marrëveshjen: Rregullat hyjnë në fuqi nga 1 Qershori

Ambasada gjermane ka zbardhur marrëveshjen mes Shqiëprisë dhe Gjermanisë për njohjen reciproke të patentave. Në njoftimin e ambasadës thuhet se kjo marrëveshje hyn në fuqi...

Berisha uron 1 Qershorin: Ëndrrat më të bukura të fëmijëve u bëfshin realitet!

Fëmjët gëzuan sot në festën e tyre 1 Qershorin, ku nuk munguan urimet e politikanëve e jo vetëm. Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi pak...

1 Qershori në komunizëm, kur fëmija shpallej “armik i klasës” se doli në Televizion: Është me përbërje të keqe politike (DOKUMENTI)

Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, publikon një dokumet të arkivuar i cili tregon sesi një fëmijë, sipas Sigurimit, kishte depërtuar...

E rrethuar nga fëmijët, ambasadorja Kim poston foton e ëmbël dhe uron 1 Qershorin

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka uruar të gjithë fëmijët për festën e 1 qershorit. Kim ka zgjedhur një foto të veçantë për...

PËR DHUNUESIT E 1 QERSHORIT!

Nga Edi Oga për newsbomb.al Festat, shoqëria njerëzore i ka shpikur për të pasur arsye për t'u bërë bashkë dhe për...

Përqafuar me vajzën, Hajdari uron 1 Qershorin: Ju jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë për një Shqipëri më të mirë

Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari ka uruar fëmijët për festën e 1 Qershorit, Ditën e Fëmijëve. Me anë të një...

Fëmijët i rikthehen çerdheve dhe kopshteve me rregulla shtesë, Veliaj: GËZUAR 1 Qershorin, na lumturoni pafund

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka uruar të gjithë fëmijët e kryeqytetit me rastin e 1 qershorit. “Fëmijë të dashur, engjëj...

Lajmet e fundit