Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

1 qershor

Me tollumbace dhe dhurata në duar, Policia e Fierit surprizon fëmijët: Me ju çdo ditë është festë, jo vetëm 1 Qershori (VIDEO)

Policia e Fierit në këtë ditë të veçantë për fëmijët ka vendour që t’i surprizojë atë. Disa efektivë me rastin e festës së 1 Qershorit...

Me vargjet e Naim Frashërit, Meta poston fotot me vogëlushët dhe uron 1 Qershorin

Presidneti Ilir Meta ditën e sotme i është bashkuar festës së fëmijëve. Meta ka postuar disa foto në rrjetet socioale, ku shihet me fëmijët në...

1 Qershori, Manastirliu: Bursa një vjeçare tek TUMO për fëmijët e ‘Zyber Hallullit’, programi do të shtrihet për fëmijët në nevojë

Fëmijët e Shtëpisë së Fëmijëve “Zyber Hallulli” kanë nisur sot një program të veçantë tek Qendra e Teknologjisë TUMO, me bursa të financuara nga...

1 qershor ndryshe, djali i Arbana Osmanit del nga operacioni: Zoti ju dhëntë forcë…

Një urim paksa ndryshe ka ardhur nga moderatorja, Arbana Osmani ditën e sotme për të gjithë fëmijët. Ajo përmes një fotoje nga spitali ka...

Me mesazhe sensibilizuese nga fëmijët, Kushi publikon videon dhe uron 1 Qershorin: E ç’kuptim do të kishte puna nëse në fytyrën e tyre do...

Minitria e Arsimit, Evis Kushi ka shpërndarë një mesazh për festën e 1 Qershorit, festën e fëmijëve. Kushi në postimin e saj shprehet se puna...

“Guri rëndon në vend të vet”, mjeku Kalo me mesazh të veçantë për 1 Qershor: Shtimi i mundësive të punësimit, rritja e shkallës së...

Mjeku i njohur Tritan Kalo me një mesazh të veçantë ka uruar 1 Qershorin, festën e fëmijëve. Me anë të një postimi në rrjetet sociale...

Rama jep lajmin e madh: Nga 1 qershori hapen të gjithë kufijtë tokësorë

Kryeministri Edi Rama në një komunikim live ka folur për lehtësimin e ri të masave që do të nisi nga 1 qershori. ...

1 Qershori në Afganistan, kapterja shqiptare shpërndan dhurata për fëmijët  

Forcat e Armatosura të Shqipërisë kanë festuar Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve edhe në Afganistan. Kaptere Aida Guxho, e cila njëherësh është...

Kryemadhi uron fëmijët për 1 Qershorin, nuk harron politikën: Kemi qenë dëshmitarë të dhunës së ushtruar…

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi  ka uruar sot fëmijët për festën e 1 Qershorit. Ajo thotë se 1 Qershori është dita...

Lajmet e fundit