Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
56 %
1kmh
0 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

1 mjek

1 tjetër personel shëndetësor i shëruar në Tiranë, asnjë mjek dhe infermier i shtruar në spital për Covid

Një tjetër punonjës i personelit shëndetësor në Tiranë është shëruar nga Covid-19. Gjithsej numri i mjekëve dhe infermierëve që janë shëruar...

Lajmet e fundit