Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

1 milion dollare

Adriatik Llalla sulmon Alfred Pezën: Shpifës ordiner që është marrë me familjen time, ju tregoj si u shfry dosja e tij për pasurinë 1...

Ish-Kryeprokurori Adriatik Llalla ka sulmuar mbrëmjen e sotme Sekretarin për marrëdhëniet me Mediat dhe Shoqërinë Civile të Partisë Socialiste, Alfred Pezën.Ai tha se Peza...

E Pazakontë/ Djeg 1 milion dollarë, s’donte të paguante ndihmën për ish-gruan

Një biznesmen kanadez është arrestuar dhe dënuar me 30 vite burg, pasi pranoi se kishte djegur 1 milionë dollarë kanadez, pasi s'donte të paguante...

1 milion dollarëshi i Bashës, Bushati thirrje Prokurorisë: Nisni menjëherë hetimet

Deputeti i PS Ervin Bushati, në një dalje për mediat nga Kuvendi i ka bërë thirrje Prokurorisë të nisë menjëherë hetimet për 1 milion...

Balla i përgjigjet PD për ‘1 milion$’: Ku e gjetët këtë shumë marramendëse parash?

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla, ka reaguar sërish pas deklaratës së Partisë Demokratike lidhur me pagesën prej gati 1 milion dollarësh...

PD reagon për 1 milion$ të lobimit: Balla dhe Gjylameti janë të mirëpritur t’i hetojnë kontratat

Partia Demokratike ka reaguar për herë të parë lidhur me akuzat se ka paguar 1 milion dollarë me burim të dyshimtë dhe përmes pagesave...

E pabesueshme, një foto shitet 1 milion dollarë por ja ç’ka kapur fotografi irlandez

E pabesueshme por e vërtetë. Një foto është shitur për plot 1 milion dollarë. Sigurisht që paratë i kanë shkuar artistit që e ka...

Lajmet e fundit