Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

1 kg kokaine

Apeli liron specialin e RENEAS Xhulio Liçi, pa rrugës të moshuarin dhe e mori në makinë: Policia e arrestoi në Ndroq se kishte 1...

Gjykata e Apelit ka liruar nga burgu efektivin e Forcave Speciale RENEA, Xhulio Liçi, pas qëndrimit 35 ditë në burg me afat. I riu...

Lajmet e fundit