Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

1 jave

Policia bën bilancin e javës: U arrestuan 186 persona, 49 prej të cilëve të shpallur në kërkim, janë sekuestruar armë dhe drogë

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e kësaj jave, ku njofton se nga 28 operacionet policore të zhvilluara, ka arrestuar 186 persona, nga të...

Hyn në fuqi rregulli i ri, nga sot kush shkon në Greqi futet në karantinë për 1 javë (NJOFTIMI I RËNDËSISHËM)

Nga sot ka hyrë në fuqi rregulli i ri, sipas të cilit kush shkon në Greqi do të karantinohet për 1 javë. ...

Lajmet e fundit