‘Ta hapim aeroportin e Vlorës në fund të 2020’, Grida Duma i kujton premtimet Ramës: Projekte imagjinare 3D

Publikuar tek: politike, më 21:05 25-09-2020 ‘Ta hapim aeroportin e Vlorës në fund të 2020’, Grida Duma i kujton premtimet Ramës: Projekte imagjinare 3D Grida Duma

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma ka publikuar një video ku shihet me zë dhe figurë kryeministri Rama tek premtonte në 2018 hapjen e aeroportit të Vlorës pak para fundit të 2020.

Gjithashtu është dhe një sekuencë e shkëputur nga fjalë e kryeministrit sot në Vlorë, teksa e përmendte sërish aeroportin e Vlorës.

Duma thotë se Rama ka premtuar në këto 8 vite vetëm projekte 3D, të cilat nuk kanë mbaruar.

Postimi i Grida Dumës

Ça s'na dëgjuan veshët, e kurrë s'na i panë sytë.

Projekte imagjinare, projekte të freskëta, projekte të reja, projekte të vjetra, projekte të projektuara, projekte të pa mbaruara.

8 vjet plot me projekte 3D.

8 vjet gënjeshtra 3D.

BËNI KUJDES NGA PROJEKTUESI I MASHTRIMEVE!

Shumë shpejt do jetë një ëndërr e keqe!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E BUJSHME/ Anëtarësia e PD eleminon ish-kryetarët e bashkive, pas Bashkim Shehut nuk kualifikohet në fazën tjetër Besnik Dushaj
‘Kishte frikë nga Basha’, Berisha bën deklaratën e fortë: Rama iku nga Durrësi pas darkës me… »
Article Logic
Execution time: 0.010116100311279
array(1) { ["section"]=> string(110) "ta-hapim-aeroportin-e-vlores-ne-fund-te-2020-grida-duma-i-kujton-premtimet-rames-projekte-imagjinare-3d-221679" }