Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

“Ta dijnë se ne nuk jemi dele”, Aurela Gaçe me mesazh për të gjitha vajzat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4ab1c2048b7c11ea0e447e9a30858b2d

Këngëtarja Aurela Gace është padyshim një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera për publikun shqiptar.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një video ku shihet teksa bën boks dhe ka dhënë një mesazh për të gjitha vajzat.

Ajo shpehet se nuk duhet të nënshtohemi para askujt dhe nëse sulmohemi duhet të dinë të gjithë se nuk jemi “dele” dhe të përgjigjemi.

Postimi i plotë i Aurela Gaçes:

Ka një arsye pse më pelqen ?

1..2..3…sulm

Vajza, kush ju sulmon , ta dijë se ne nuk jemi dele

Kush ka frike nga forca, zgjuarsia, mendja, endrrat e tua,thjeshte nuk eshte njeriu per ty.

Pikë!

As mos u mundo ti mbushësh mendjen.

“Frika” që ndjejnë,nuk ka shërim.

Qofshin këto edhe gra qe ju bëjnë te ndiheni më pak me veten.

Po,sigurisht e fatkeqësisht,ka edhe gra që të tregojnë se duhet te sillesh sic ato e mendojne, perndryshe ti je e pa vlerë per familjen e shoqerinë!

Sulmo,e vazhdo rrugën tënde!

Mos lejo te te mbyllin ne “muret e kufizuar te mendjeve te frikësuara” nga jeta e nga t? jetuarit e saj!

 

Më shumë

spot_img
spot_img