'T'ja ha pak këmbët', Jonida Vokshi publikon foton e ëmbël të bebit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:46 12-07-2020 'T'ja ha pak këmbët', Jonida Vokshi publikon foton e ëmbël të bebit Jonida Vokshi me vajzën e saj

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë vitin që lamë pas.  Më 18 qershor të këtij viti ata u bënë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Emi.

Ata na kanë treguar disa herë momente të bukura me të voglën e tyre. Moderatorja nuk na i ka kursyer fotot me Emin që të gjithë mezi presim ta shohim kujt i ka ngjarë më shumë.

Mbrëmjen e djeshme moderatorja ka publikuar një foto të këmbëve të vockla të Emit e cila po fle gjumë ndërkohë.

kembet.JPG

Mrekullia e jetës sime! Do më falni t’ia ha pak këmbët që i mbajmë jashtë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010746002197266
array(1) { ["section"]=> string(71) "t-ja-ha-pak-kembet-jonida-vokshi-publikon-foton-e-embel-te-bebit-213592" }