Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Sytë janë nga ju’, Olta Xhaçka uron e para presidentin Joe Biden dhe Kamala Harris

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

97ba7f59cedb2d200f91e52c43fe9782

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka qënë e para zyrtare shqiptare që ka uruar presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden për marrjen e detyrës.  

Në një status në rrjetet sociale, Xhaçka shkruan se tashmë gjithë sytë e botës janë drejt SHBA-së.

Xhaçka ka uruar për detyrën e re dhe zëvendësen e Biden, Kamala Harris.

“Urimet më të mira për Presidentin e Amerikës Joe Biden dhe Zëvëndësespresidenten Kamala Harris. Sytë e gjithë botës janë tek ju!”- shkruan Xhaçka. 

Xhaçka.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img