Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

SURPRIZUESE/ Vogëlushi i propozon Arilenës për martesë, nuk do ta besoni përgjigjen (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae07fe8e9cb405de79142ae61cf6a2fc

Arilena Ara është një ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë e ftuar mbrëmjen e kësaj të hëne në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Arilena është përgjigjur pyetjeve të fëmijëve, ku shumë prej tyre kanë qenë vërtetë pikante.

Mirëpo, bukuroshes i është përgatitur dhe një surprizë vërtetë e bukur, ku Deoni njëri prej vogëlushëve i ka propozuar për martesë.

Deoni: Ti, a do të martohesh me mua?

Arilena Ara: Epo ti Deon, që ta bësh njëherë pyetjen duhet të më shikosh drejt e në sy. Sepse ti pe nga Alketa, pe nga publiku dhe unë nuk e mora vesh kujt i propozove.

Arilena Ara: Deon, sa vjeç je ti?

Deoni: 5 e gjysmë.

Arilena Ara: Unë mendoj që ti pas 15 vitesh mund ta bësh prap këtë pyetje, që kur të rritesh edhe pak, nuk e di a do të më pëlqesh plakë më, por ti do të jesh djalë king, kështu që faleminderit shumë.

Deoni: Po, por ti je më e madhe se unë dhe kur të mbush unë moshën që do të martohem, ti do vdesësh. Sepse ti je 15 vite më e madhe.

Arilena Ara: Po pse më shpirt sa mendon që jam, 100 unë tani…

Deoni: Jo unë mendoj që ti tani je 20.

Arilena Ara: Po pra pas 15 vitesh unë i bie, sa i bie?

Deoni: Të jesh 40. Kur të mbush unë 20, ti i bie që të jesh 40.

Arilena Ara: 35, gabim. Po prap 35 nuk më merr ti mua?

Deoni: Unë duhet të mbush 30 që të martohem me ty…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img