Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Surprizon Pirro Çako, pranon lidhjen e re në trasmetim direkt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e4a6aa215a8756c53a67c23e1a03ba48

Sot në rubrikën ‘Për drekë me mua’, në ‘E diela shqiptare’ kanë qenë të ftuar këngëtarja Artiola Toska, Pirro Çako dhe Mirela Milo.

Drekën e kishte shtruar këngëtarja, Artiola Toska në shtëpinë e saj. Ndërkohë  Blerina Bombajt gjatë bisedës e ka ngacmuar Pirron dhe e ka pyetur nëse është apo jo në një lidhje.

Pirro ka thënë se në këtë jetë askush nuk ka lindur për të qenë vetëm, ndërsa pranoi se aktualisht është në një shoqëri shumë të mirë.

Ai tha se shpreson që kjo të vazhdojë për shumë gjatë, ndërsa Blerina i tha duke qeshur: ‘Nuk po të pyes për emrin’.

640-0-5cfd04748c22c.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img