Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Surprizon Brisida Shehaj, transformim rrënjësor në pamje (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c0fe54af10a30e6ac2d240239b868ffc

Drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj është duke dhënë një intervistë për emisionin “Dritare” në Vizion Plus, por ajo që ka tërhequr menjëherë vëmendjen është transformimi i saj në look.

Jemi mësuar ta shohim Shehajn me veshjet zyrtare dhe jo të përdorë makiazh, megjithatë në emisionin e Rudina Xhungës, ajo ka treguar se vazhdon të jetë ende vajza simpatike që dikur ishte modele.

Për më tepër shihni fotot. 

Lexo edhe: Brisida Shehaj pranon se ka menduar dorëheqjen: Te PD kam një të preferuar

12065846_950215161720455_8025817573770975919_n.jpg

12107035_950215148387123_3357577151748067993_n.jpg

11219346_949939468414691_8732654242750500356_n.jpg

 

 

Më shumë

spot_img
spot_img