Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Surprizon avokat Ngjela, lë mënjanë politikën dhe i bën komentin epik Bora Zemanit: Keni klas artistik, bukuri fizike dhe…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Avokati i njohur Spartak Ngjela spikat për komentet e tij rreth aktualitetit politik në vend, ku shpeshherë bën deklarata të forta që godasin.

Mirëpo si gjithnjë avokati na surprizon me shënimet e tij.

Kësaj here ka zgjedhur t’i bëjë një koment epik moderatores së njohur Bora Zemanit, në një faqe në rrjete sociale që ka shumë mundësi të mos jetë faqja që posedon vetë moderatorja, por një “funfpage”.

“Bora, me lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…”, i shkruan Ngjela në koment.

taku

Në foto Bora shihet e veshur me një hoodie ngjyrë rozë dhe tejet sensuale, me bukurinë që e karakterizon e që mesa duket as avokati Ngjela nuk i ka rezistuar dot.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img