Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Surprizojnë Ledri Vula dhe Flori Mumajesi, publikojnë këngën e dytë brenda pak orësh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ledri Vula dhe Flori Mumajesi kanë surprizuar fansat e tyre mbrëmjen e sotme pasi kanë publikuar dy këngë brenda pak orësh. Fillimisht u publikua videoklipi i “Beautiful” dhe pas disa orësh dy këngëtarët kanë publikuar “Nuk ma la”.

Duhet thënë se subjekti i të dyja këngëve është shumë i ndryshëm. 

Lexo edhe: Publikohet kënga e parë e Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës

Më shumë


spot_img
spot_img