Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Surprizë! E kishte mbajtur sekret, Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur, Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë. Modelja ka sjellë në jetë muajin e kaluar vogëlushin e saj.

Gjatë gjithë kësaj kohe Aurela ka arritur ta mbajë “sekret” mjaft mirë shtatzëninë e saj dhe nuk na ka lënë asnjë pistë për të dyshuar, shkruan “IconStyle”.

Prej kohësh, modelja është zhvendosur në Spanjë aty ku dhe ka krijuar një linjë të re me bikini.

Më herët Aurela ka zbuluar se ajo dhe partneri i saj kanë gjashtë vite bashkë, mirëpo deri tani nuk kemi parë asnjë foto të çiftit.

Dhe, kshu si e ka nisur modelja kemi për të pritur shumë gjatë për një foto familjare.

Më shumë

spot_img
spot_img