Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Surprizat e motit, sinoptikanët parashikojnë shi sot në këto zona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijon dominimi i kthjellimeve në të gjithë territorin shqiptar në orët e vona të pasdites ku sërish vranësira lokale shfaqen në Veri dhe zonat kufitare Lindore.

albsig

Ndërsa shfaqet rreziku për shira të izoluar  vetëm në ekstremin verior.

Sipas Meteoalb era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Perëndimor ndërsa në det do të vijojë dallgëzimi i ulët.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes e mesditë duke shënuar në disa qytete të Shqipërisë maksimalisht 34 gradë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img