Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Surpriza, Xherdan Shaqiri, Andy Robertson dhe Mohamed Salah befasojnë fëmijët (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu siç e kërkon tradita stadiumet në Angli mbushen plot me familje edhe në ditët e bukura të fundvitit.

 

Ndërsa nga ana tjetër futbollistët gjejnë mënyra të ndryshme për të surprizuar fansat e tyre, por jo vetëm. Liverpool ka menduar të befasojë disa fëmijë, nxënës të një shkolle në Liverpool, disa prej tyre edhe tifozë të Evertonit.

Andy Robertson, Mohamed Salah e Xherdan Shaqiri vizituan një shkollë, por pa dijeninë e nxënësve, duke u bërë një surprizë të bukur dhe duke u shpërndarë dhurata.

Fëmijët flisnin pa e ditur që idhujt e tyre ishin aty pranë, ndërsa video është kthyer tashmë në virale.

Më shumë

spot_img