Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Surpriza për festat, Orinda merr dhuratën e veçantë nga Turi (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

807d2b70ca2ad642b27d73bfb036971c

Turjan Hyska dhe Orinda Huta janë ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it.

 

Me rastin e festave të fundvitit, moderatori e ka suprizuar në mënyrën më të veçantë bashkëshorten e tij. Këngëtarja e ka publikuar në Instastory dhuratën, ku shihet një aksesor me mbishkrimin “Më të mirat s’kanë ardhur ende”.

“E di dashuria e jetës sime”, ka shkruar Orinda në diçiturën e fotos.  

-640-0-5c220a50c1df3 (1).png

-640-0-5c220a4f7fb41 (1).jpg

 

Më shumë

spot_img