Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Surpriza në listën e PD në Elbasan, Basha nuk kandidon Luçiano Boçin dhe Endri Hasën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2e1eddcf8c4845f2946f775b91b56bf1

Lista e Partisë Demokratike në qarkun e Elbasanit ka rezervuar shumë surpriza, pasi kryedemokrati Lulzim Basha nuk ka future në listë Luçiano boçin dhe Endri Hasën.

Lista do të kryesohet nga drejtuesi i qarkut Gazment Bardhi, ndërkohë që e dyta do të jetë shkrimtarja Flutura Açka.

Këta janë 6 kandidattë e parë të PD në qarkun e Elbasanit:

Gazment Bardhi

Flutura Açka

Lefter Gostenja

Dashnor Sula

Eugen Isai

Zheni Gjergji

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img