Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

“Surpriza”, ish-pronari i firmës piramidale i pranishëm te Festa e Birrës (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

35bb1d9964d7d853ecc4aa460f7cde23

Mes qindra qytetarëve të pranishëm në Festën e Birrës në qytetin e Korçës, ka qenë edhe ish-pronari i firmës piramidale “Vefa”, Vehbi Alimuçaj.

Ai është parë i relaksuar në shoqërinë e të shoqes dhe një çifti tjetër në ambientet e Bar Amerikës. Pas mbylljes së “hesapeve” me drejtësinë shqiptare, Alimuçaj, vijon të shijojë i qetë jetën duke u dëfryer edhe në evente festive si Festa e Birrës në Korçë, madje nga fotot duket se ka shtuar edhe në peshë.

dfgr544nshot_1.jpg

Scdf34444tsdhot_1.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img