Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

SURPRIZA e MADHE: Agron GJEKMARKAJ dhe Flutura AÇKA në listën e Partisë Demokratike, ja ku KANDIDOJNË

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24837e11165098362c318962c8f43ca4

Surprizë në listën e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike.

Ndonëse jo zyrtare, mësohet se PD do të kandidojë me dy figura të reja tepër të njohura për publikun. Bëhet fjalë për analistin Agron Gjekmarkaj dhe shkrimtaren Flutura Açka.

Raportohet se Gjekmarkaj do të kandidojë në Lezhë, ndërsa Açka në Elbasan. Ndërsa zëdhënësja Ina Zhupa do të jetë pjesë e listës së Vlorës.

Kujtojmë se afati i dorëzimit të listave përfundon sot në mesnatë, ndërsa PS ka paralajmëruar mbledhjen sot në orën 19:30. Më pas pritet të publikohen edhe listat e PD.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img