Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

SURPRIZA/ Alimehmeti LË PAS Këlliçin në Njësinë Nr.5 të Tiranës (Rezultati)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Procesi i numërimit për Primaret në Bashkinë e Tiranës po vijon në qëndrat e votimit të Njësive përkatëse. Rezultatet e ardhura nga Njësia Nr.5 në kryeqytet janë suprizuese.

Deri më tani garën në këtë njësi e kryeson Ilir Alimehmeti me 289 vota, duke lënë pas Belind Këlliçin me 204 vota.

Më pas vjen Gerti Bogdani me 140 vota, Adriana Kalaja me 20 vota, e ndjekur nga Fatmir Merkoçi me 2 vota dhe Enkelejda Fejzo gjithashtu me 2 vota.

Më shumë


spot_img

spot_img