Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Surpriza 14 mijë dollarëshe, nipi i diktatorit i bën dhuratën luksoze bashkëshortes Rezarta Shkurta

spot_img

Lajme të ngjashëm

87c769c0b4b4143f2d17be252eface18

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin me të cilin ka edhe një vajzë që quhet Hera.

Disa muaj pas lirimit nga burgu të Hoxhës, duket se çifti ka vendosur të shijojë ditët e humbura larg njëri-tjetrit. Ata kanë udhëtuar në shumë vende të ndryshme të botës, ku herë pas here kanë publikuar foto edhe në Instagram.

Së fundmi, Ermali i ka bërë një dhuratë vërtetë speciale Rezartës, një set bizhuterisht të markës luksoze ‘Cartier’. ‘iconstyle.al’ ka mësuar se një byzylyk i tillë kushton minimumi 10 mijë dollarë, dhe nuk është vetëm i florinjtë por ka dhe disa gurë diamantesh rreth e rrotull.

Unaza gjithashtu e të njëjtës markë është e artë dhe me diamante dhe kushton plot 3500 dollarë.

‘Dhuratë nga bashkëshorti’, shkruan Rezarta në postimin e saj në Instastory. Ndërkohë rasti për të cilin bashkëshorti ia ka dhuruar nuk dihet ende.

22.jpg11.jpg

 

 

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img