Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Super operacion në Greqi, në pranga dhe disa shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Organizata vepronte kryesisht në trafikimin dhe shpërndarjen e drogës në qytetet greke.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img