Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

SUPER-LAJM: Shërohen 15 pacientë të tjerë me koronavirus (Shifra totale)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe 15 pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus janë shëruar ditën e sotme.

Lajmin e jep kryeministri Rama, i cili shkruan “LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT”, ndërsa këtë e konfirmon dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

“LAJM I MIRË Edhe 15 të shëruar sot nga COVID-19”, shkruan ministrja, ndërsa shton “Shkon në 67 numri i të shëruarve.”

Në vendin tonë janë konfirmuar pozitiv sipas përditësimit të sotëm të shifrave zyrtare nga Ministria, 243 persona, prej të cilëve 15 kanë humbur jetën dhe 67 janë shëruar, bashkë me shifrat e sotme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img