Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Sunny Hill Festival” rikthehet në Kosovë, Dua Lipa: Krenare dhe me zemrën plot!

Shkruar nga Newsbomb
“Sunny Hill Festival” rikthehet në Kosovë, Dua Lipa:

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka thënë se ndihet e lumtur pas rikthimit të “Sunny Hill Festival” në Kosovë.

Ajo shkruan në një postim në Instagram se festivali do të organizohet në shtëpinë e saj dhe në datat 27, 28 e 29 gusht do të jetë në Tiranë.

“E lumtur dhe me zemrën plot, jam krenare t’ju them se është vendosur që festivali ynë Synny Hill do të vazhdojë në shtëpinë bazë të tij në datat 4,5,6,7 gusht në Prishtinë, Kosovë dhe tani do të mbajmë edhe 26, 27,28 gusht në Tiranë të Shqipërisë. Mezi presim t’ju shohim të gjithëve atje! Më shumë emra do të zbulohet së shpejti… Me dashuri Dua”, ka shkruar Dua Lipa.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese