Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Sulmoi Klanin dhe Top-Channel, Saimir Kodra i përgjigjet Bashës: Nuk merrem me gjëra infantile të kryetarit. I uroj rrugë të mbarë…

Lajme të ngjashëm

Moderatori i emisionit investigatov “Stop” i është përgjigjur kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pasi ky i fundit quajti Top Channel dhe Tv Klan-in si “dy vegla qorre që i shërbejnë propagandës së Edi Ramës”.

Basha duket se e kishte inatin me një lajm të përcjellë në rrjetet sociale nga Kodra, i cili publikoi sot një mesazh me një person të paidentifikuar, i cili e vinte në dijeni se nga burgu i Fierit janë liruar 40 të burgosur të rrezikshëm, të cilët janë përgatitur për të shkaktuar trazira në vend, deri në vrasje.

Kodra tha në emisionin “Opinion” se nuk “humbet kohën” për t’iu përgjigjur një gjëje kaq infantile të Bashës, “e përshëndes dhe i uroj rrugë të mbarë”.

“Nëse kryetari i referohet syzeve të mija është dritshkurtër për këtë, është diskriminuese, i kujtoj Lul Bashës qese më quan vegël të PS-, kamerën e fshehtë për blerjen e votës në Dibër dhe Vorë e kam transmetuar një orë më pas. Sot mua më ka ardhur një mesazh që nga burgu po përgatiten 40 veta me leje nga burgu i Fierit që janë përgatirut për trazira deri në vrasje. Është humbje kohe t’i përgjigjem një gjëje kaq infantile të kryetarit. E përshëndes dhe i uroj rrugë të mbarë”, tha Saimir Kodra.

Më shumë