Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Sulmohet në Britaninë e Madhe Francesco Becchetti për shkatërrimin e klubit anglez

spot_img

Lajme të ngjashëm

Becchetti, i cili nuk është shfaqur në publik për një kohë të gjatë, ka deklaruar për herë të fundit se është i gatshëm ta shesë sërish klubin nëse i ofrohen të paktën 4 milion paund, aq sa e ka blerë në korrik të 2014-ës.

Por klubi Leyton Orient tashmë është në zonën e ftohët të Ligës së Dytë dhe rrezikon të bie një kategori më poshtë ç’ka do të ishte katastrofike për ta. /Newsbomb.al

Më shumë

spot_img