Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Sulmohet aktorja e famshme, ia mbushin derën e dyqanit me jashtëqitje kafshësh (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

895e97c14f7eb860fc43f3cfef42084d

Disa vandalë kanë sulmuar dyqanin e aktores Gwyneth Paltrow në Notting Hill. Ata mesa duket nuk kanë pasur qëllim të sulmojnë drejtpërdrejt aktoren, por ta trembin ose ‘kërcënojnë”.

Kështu ata i kanë hedhur jashtëqitje kafshësh tek dera e dyqanit. Si rezultat shumë insekte janë afruar, e shumë klientë janë larguar.

Një banor lokal tha për The Sun: “Kjo është një rrugë dyqanesh të personazheve më të njohur, nga Damon Albarn te Steven Spielberg. Dikush e ka me Gwyneth. Është një enigmë e vërtetë. Plehu u shfaq brenda natës, nuk mund të ishte rastësi”.

jashte.jpg

Gwyneth, 47, e hapi dyqanin në vitin 2018 pas suksesit të madh të blogut të saj, ku fliste për mënyrën se si duhet të ushqehemi shëndetshëm. Në të shiten produkte për kujdesin e lëkurës, produkte shtëpiake, shëndetësore, veshmbathje dhe aksesorë.

Kritikat e para, Gwyneth i pati për pasojat shëndetësore të produkteve të saj.

dyqani.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img