Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sulmi ndaj Beqajt, PS kërkesë për ndëshkimin e Edi Palokës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

427510c550bc00256376a53988382ad7

Partia Socialiste ka kërkuar nga Byroja e Kuvendit që të marrë masë disiplinore ndaj kreut të grupit parlamentar të PD-së, Edi Palokës.

PS kërkon ndërshkimin e Palokës për fjalorin e papërshtatshëm dhe sulmin ndaj ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqajt, brenda sallës së Kuvendit.

Paloka u ngirut nga vendi i tij dhe goditi në trup Beqajn, duke kërkuar prej tij t’i lironte foltoren Sali Berishës.

Lexo edhe: Nis me përplasje seanca plenare, Paloka i vërsulet dhe godet Beqajn, shkak Berisha

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img