Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Sulmi me bomba molotov ndaj KZAZ, arrestohet nënkryetari i PD në Dibër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar nënkryetarin e PD, në Dibër, Ilir Hysa.

Shkak për arrestimin e Hysës është bërë sulmi me molotov ndaj KZAZ nr.19 në Dibër.

Kujtiojmë se pesë ditë më parë, u hodhën bomba molotov në drejtim të KZAZ-në nr.19.

Protestuesit u përleshën me policinë në përpjekje për të hyrë në ambientet e KZAZ-së.

Nga përleshjet mbeti i plagosur një gazetar, dhe gjashtë efektivë të policisë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img