Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Sulmet ndaj LSI, Kryemadhi zbulon për herë të parë reagimin e PD pas koalicionit me PS: Kush u shkarkua për 40 minuta

spot_img

Lajme të ngjashëm

3c8abb0afc40d4ade33f1a6001cd5088

Nënkryetarja e LSI Monika Kryemadhi shprehet se sulmet e partive të mëdha ndaj LSI janë bërë për të krijuar perceptim.

Kryemadhi e ftuar në emisionin “Studio e Hapur” të Eni Vasilit tha se PD në 2009 kërkonte të bëntë sërish koalicion me LSI. Më tej Kryemadhi zbuloi se menjëherë pas marrëveshjes me PS, Partia Demokratike shkakoi për 40 minuta kryetarë bashkie të LSI…”

Pjesë nga intervista e Kryemadhit:

Në 2013 PS ishte më komode se LSI, urrejtja që kishte PD se LSI u bë me PS që u shkëput, se ata pretendonin që marrëveshja të vazhdonte dhe disa persona që ishin në bashki u shkarkuan për 40 minuta.

Mos harrojmë në 2013 është vra një njeri në Laç para se ai të vritej 8 të tjerë janë plagosur. Mua kjo më ka ndodhur dhe në 2007. Të gjithë numëruesit kanë qenë të liruar me kusht nga PD dhe nuk guxonte kush…

Këto janë sulme për të krijuar përceptimin.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img