Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Sulmet ndaj Bashës dhe PD si gomari, që edhe digjet, edhe ftohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

PD apo kushdo parti tjetër, nuk shkatërrohet pse në listën nuk është Arben Imami apo Majlinda Bregu, por shkatërrohet kur kryetari, me keq se në kohën e komunizmit, emëron kandidatët sipas preferencave të tij dhe i kërkon votuesve tua shndërrojnë në deputetë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img