Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Sulm me thikë në një kishë në Kaliforni, dy të vdekur dhe disa të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3e4f92f3c2e2e386c80b1b2fba1239e8

Dy persona kanë humbur jetën pas një sulmi në Kishën Baptiste Grace në Kaliforni mbrëmjen e djeshme.

Departamenti i Policisë në San Jose ka thënë përmes një postimi në rrjetin social, Tëitter se zyrtarët i janë përgjigjur sulmit të ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të dielës.

Ata njoftojnë se dy persona kanë humbur jetën, ndërsa disa të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se autori i dyshuar është arrestuar.

Screenshot_2.pngScreenshot_3.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img