Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Sulm me thikë në kinema, ka të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dëshmitarët janë shprehur se policia ka ardhur shumë shpejt ç’ ka minimizuar dhe pasojat e sulmit, raporton Mirror.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img