Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Sulm me bombë dhe armë zjarri në një hotel, 23 të vdekur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img