Sulm me armë në një shkollë në Kaliforni, të paktën 3 të vdekur, dhjetëra të plagosur

Publikuar tek: bota, më 19:41 14-11-2017 Sulm me armë në një shkollë në Kaliforni, të paktën 3 të vdekur, dhjetëra të plagosur

Të paktën tre persona kanë humbur jetën pasi janë qëlluar me armë zjarri nga një person në Veri të Kalifornisë.

Detajet nga sulmi me armë janë ende të paqarta. Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe raportohet se mes të plagosurve ka edhe nxënës. Autori i sulmit është qëlluar për vdekje nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet shkaku tronditës i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm
Dita Botërore e Diabetit: Rritje drastike, ja gjërat që duhet të dini për sëmundjen kronike »
Article Logic
Execution time: 0.013965129852295
array(1) { ["section"]=> string(89) "sulm-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-kaliforni-te-pakten-3-te-vdekur-dhjetera-te-plagosur-99563" }