Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Sugjerimi i analistit për kreun e shtetit: Metën po e ha ujku, duhet të lërë Presidencën dhe…

spot_img

Lajme të ngjashëm

7342bcbb5daf945e7b74ce9a3b89c22e

Analisti i njohur Fatos Lubonja është i mendimit se Ilir Meta duhet të lërë postin e Presidentit dhe të marrë sërish në duar frerët e partisë që sot drejtohet nga bashkëshortja e tij, LSI-në.

Në rubrikën “Opinion” të “News27”, Lubonja paralajmëroi Metën se “po e ha ujku”, ndërsa i pyetur se cila duhet të jetë lëvizja e tij e radhës, ai tha se Meta duhet të rikthehet në LSI.

“Presidentin është duke e ngrënë ujku. Rruga që duhet të ndjekjë është ta lërë Presidencën të marrë LSI. Për mua s’ka rrugë tjetër. Duhet ballafaqim për t’i treguar këtyre që kanë forcën, prit njëherë se ka forcë edhe këtej”, u shpreh Lubonja.

Më shumë

spot_img