Subjekti privat dëmton fidrin, OSHEE: Këto zonat kanë mbetur pa drita në Tiranë

Publikuar tek: ekonomi, më 17:34 16-02-2017 Subjekti privat dëmton fidrin, OSHEE: Këto zonat kanë mbetur pa drita në Tiranë

Një subjekt privat ka dëmtuar fidrin duke lënë pa drita një pjesë të Zogut të Zi, Laprakës dhe pallateve Hawai.

OSHEE njofton se ngjarja para pak minutash.  Dëmtimi i fidrit ka ndodhur në Laprake gjatë punimeve për rikualifikimin e zonës nga Bashkia. Ndërkohë Brigadat e OSHEE janë duke punuar për rikthimin e shpejtë të energjisë elektrike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087578296661377
array(1) { ["section"]=> string(83) "subjekti-privat-demton-fidrin-oshee-keto-zonat-kane-mbetur-pa-drita-ne-tirane-68939" }