Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.6kmh
75 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
23 °
Hën
21 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

S’u ndodh veç femrave, por dhe meshkujve, kur dy politikanë të lartë bëjnë “xing” me një kostum (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri do ketë qeshur me vete mëngjesin e sotëm kur në ish-kombinatin e drurit në elbasan ka parë kryetarin e bashkisë Gledian Llatja që kishte të njëjtën xhaketë sikurse ai.

Duket se dy zyrtarët kishin bërë “xing” por ishte shumë vonë që të ndërronin xhaketat. Ndaj, si sekretari I PS, ashtu edhe kryetari I bashkisë dolën përballë kamerave me xhaketat e ngjashme, gri e hapur me kuadrate me fije të bardha.

Kishim parë që kjo ishte një histori vec për femra, që shpesh dhe nëpër ekrane përplasen me njëra tjetrën, por tani nuk është problem, u ndodh edhe meshkujve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img