Hapësire reklamuese

Aktualitet

Stuhia në vend, vështirësi qarkullimi në aksin Tiranë-Durrës dhe Rogozhinë-Plepa

Shkruar nga Newsbomb
Stuhia në vend, vështirësi qarkullimi në aksin
E teksa reshjet intensive vazhdojnë janë raportuar dhe problematikat e para. Reshjet e dendura kanë sjellë vështirësi në qarkullimin e mjeteve si në autostradën Tiranë-Durrës dhe Rogozhinë-Plepa, por pa bllokuar trafikun

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se grupet e punës në bashkëpunim me Policinë Rrugore janë në terren për përmirësimin e situatës dhe vijimin e qarkullimit rrugor.

Drejtuesit e mjeteve të tregohen të kujdesshëm për shkak të prezencës së ujit në rrugë, të ecin me kujdes dhe të evitojnë daljet pasi pritet që reshjet të vazhdojnë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese