Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Stuhia godet Tiranën, era e forta dhe reshje të dendura shiu, qielli i errësuar “pushton” kryeqytetin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu si dhe ishte parashikuar më herët nga sinoptikanët reshje të dëndura kanë përfshirë Tiranën.

Pas ditës së djeshme kur e gjithë Shqipëria  ishte nën ndikimin e motit të keq edhe kjo e hënë është “pushtuar” nga stuhi me erëra të forta dhe reshje të dendura shiu.

Stuhia përsëri ka mbërritur në Tiranë, ku qielli papritmas është errësuar dhe reshjet në formë shtrengatash kanë përfshirë kryeqytetin.

Sipas sinoptikanëve këto reshje pritet të pakësohen gjatë orëve në vijim duke i lënë përsëri vend ditës së nesërme motit me diell dhe temperaturave verore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img